Як зробити полицю з труб своїми руками

Вибираючи стиль лофт у квартирі, ви насамперед робите ставку на власний неординарний смак та показуєте активну життєву позицію.

Чи знаєте ви, що додати шматочок своєї енергетики в інтер’єр, де ви перебуваєте половину свого життя, можна зробивши полиці власноруч? Ми допоможемо в цій невигадливій справі.

Меблі з труб відмінно характеризують стиль лофт. Це не тільки дивовижне стилістичне доповнення, але й дуже практична складова інтер’єру. Виглядає дуже цікаво та стане справжньою родзинкою кімнати. Водночас можна пограти з текстурами й колірною гамою для створення індивідуальної екстравагантної речі в певному дизайнерському рішенні.

Що потрібно для того, аби створити книжкові полиці?

 1. Інструменти

  Основні робочі інструменти для майстрування — це свердла та дриль, пила для різання дерева, шліфувальний інструмент, лещата, газовий ключ. Слід звернути увагу на те, що впоратися з монтажем можливо, використовуючи лише кілька інструментів. Єдине питання: у якому вигляді ваш первинний матеріал і яку конструкцію ви задумали.

torcovka

 1. Матеріали

Основні матеріали, з якими доведеться працювати, це водопровідні труби з різьбленням, муфти, кути, хрестовини, згони, шурупи, фланці для кріплення на стіні, рулетка для відмірювання відстаней, олівець та креслення макету майбутньої полиці.

Послідовність роботи:

 • позначте ділянку на стіні, з якої почнеться будівництво конструкції, просвердліть дірки під фланець і прикрутіть її в потрібне місце;
 • вкрутіть трубу; її розмір залежатиме від відстані, яка має, на вашу думку, бути до стіни;
 • прикрутіть куточок до цієї труби, це сполучна частина між горизонтально і вертикально розташованими трубами;
 • вкрутіть ще одну трубу в куточок, це буде вертикальна стінка; її розміри ви також визначаєте самі, залежно від призначення полиці;
 • прикрутіть ще один куточок, а вже до нього приєднайте саму майбутню вертикальну полицю;
 • завершіть конструкцію прикручуванням фланця до стінки;
 • використовуючи такий метод, ви зможете створити чудову поличку для взуття.

Не хочете витрачати свій дорогоцінний час на експерименти з трубами? Тоді ласкаво просимо до інтернет-магазину Piper Woods, де грамотні фахівці вислухають будь-яке прохання та запропонують найоптимальніший для вас варіант, а ціни, безсумнівно, порадують.