Інтер’єр у стилі лофт

Простір, наданий для укомплектації такого горища, дає величезний політ фантазії дизайнеру.

loft_interior1

Слово loft у перекладі з англійської означає «горище». Вам не почулося. Саме в сорокових роках ХХ століття в нью-йоркських інтер’єрах будівель народився такий стиль. Це був швидше вимушений захід, тому що через стрімке зростання населення в найвідомішому мегаполісі світу збільшувалося мито на утримання території промислових комплексів у центрі міста. Виторг від товару не перекривав плату за оренду таких будівель. Тому вирішили переобладнати величезних розмірів горища під офіси або житла — і здавати їх за велику плату.

loft_interior2

Мінімалізм та велична епохальність

Пространство, предоставленное для укомплектации такого чердака, дает огромный полет фантазии дизайнеру.

Спочатку подібні приміщення могли дозволити собі знімати художники або приватні особи для невеликих офісів. Та незабаром житло в стилі лофт стало привілеєм винятково вершків суспільства з різних сфер. Та й недарма.

loft_interior7

Такий інтер’єр захоплює своєю пишнотою, у ньому легко дихати, меблі зроблені з натуральних матеріалів, немов просякнуті історією, а химерні яскраві акценти дизайну ототожнюють вас із новою епохою революційного прогресу.

loft_interior4

Предмети інтер’єру

Основний акцент зроблений на відреставровані предмети інтер’єру, ними можуть стати:

  • стіл із виробничого верстата, функціонально пристосований для використання;
  • технічний прожектор, лампи якого гармонійно освітлюють просторе приміщення;
  • гладкі та гофровані труби з легким нальотом іржі та гайкові ключі, злагоджено зібрані в навісні полиці для документів.

Автентичність

Увага в стилі лофт приділяється базовим елементам інтер’єру.

Якщо вам дістався будинок із бетонними підлогами, то що може бути ще красивішим! Просто упорядковуємо саме покриття або ж, якщо це буде приміщення під квартиру, можете укласти систему підігріву.

loft_interior6

Важливими є відкриті балки, на яких тримається дах. Реставруємо їх за допомогою лаку або світлої фарби — і нехай стелі додають до інтер’єру всю велич цієї конструкції.

loft_interior8

Цегляні перекриття, або просто стіни. У базовому стилі лофт стіни мають зберігатися у своєму первозданному вигляді. Але зараз уже внесли корективи — і ви можете пофарбувати три стіни в один приглушений колір, а четверту — у видозмінений напівтон.

loft_interior3

Олена Павленко для Piper Woods