Про нас

Вам колись доводилося, облаштовуючи квартиру, зіштовхуватися з тим, що всі якісні та стильні меблі, зазвичай привезені з Європи, надто дорогі?

Доступні речі — часто або низької якості, або далекі від ідеалу.

Нас обурює така ситуація. Ми вважаємо, що наші клієнти заслужили доступні, стильні і, звичайно ж, якісні меблі.

Замість ДСП зі світлиною дерева — меблі з натурального дерева!

Piper Woods — це українські меблі в стилі лофт, які вам подобаються та які ви можете собі тепер дозволити. У їхньому виробництві використовуються тільки натуральні породи дерева — сосна, дуб, ясен — та міцна сталь і чавун. Дерев’яний щит ми ретельно шліфуємо, поліруємо й обробляємо олією на основі воску, що дає змогу захистити дерево від можливих пошкоджень. Сталеві труби стануть міцною та довговічною опорою для ваших меблів, а чавунні фітинги — надійним поєднанням усіх елементів.

У колекції Piper Woods ви знайдете меблі як для приватного інтер’єру в стилі індастріал, так і для ресторанів, офісів та коворкінгових просторів.

Ми впевнені, що зможемо додати оригінальності та затишку до будь-якого житлового й робочого простору.

Основна концепція стилів лофт та індастріал — відкрите планування й компонування різних архітектурних рішень. Водопровідні труби та фітинги як елемент дизайну складають основу меблів Piper Woods: вони спроєктовані так, щоби надати функціональності кожній моделі.

Ми працюємо в трьох напрямах:

  • виготовлення та продаж власних колекцій меблів та аксесуарів;
  • виготовлення меблів із труб за індивідуальними проєктами;
  • виробництво та продаж комплектуючих.

Зроблено в Україні

Настав час переконатися, що якісний продукт пропонують саме вітчизняні виробники, які готові здивувати найвибагливішого замовника. Виробництво Piper Woods розташоване в Києві.

Екологічно

Під час виготовлення меблів ми використовуємо справжнє дерево найвищої якості, яке зберігає текстуру навіть після оброблення.

Довговічно

Відмінна міцність металевих конструкцій та якісні чавунні фланці власного лиття гарантують вам тривалу й надійну експлуатацію меблів Piper Woods.

Доступно

Ми пропонуємо ультрастильні якісні меблі за справедливими цінами. Оптимальне поєднання комплектуючих та матеріалів роблять моделі PW доречними в будь-якому інтер’єрі.

Можливість творити

Розбирайте та збирайте заново меблі з труб Piper Woods, докуповуйте комплектуючі та самостійно створюйте власні версії унікальних меблів.

Меблі з труб — топовий тренд у Європі та США.

Унікальна система кріплення власного виробництва.

Створення меблів у країні забезпечує стабільну ціну, попри курс валют.

Співпраця

Ми завжди раді співпраці з інтернет-магазинами, меблевими салонами, архітектурними та дизайн-студіями, приватними забудовниками та всіма, хто хоче створити довгострокові партнерські відносини з відповідальним вітчизняним виробником.

Зі свого боку ми гарантуємо:

  • стабільне постачання готової продукції та комплектуючих PW;
  • виготовлення меблів на замовлення в погоджені терміни;
  • партнерську цінову політику;
  • наявність усіх документів.