12 ідей використання труб в інтер’єрі

Людська фантазія безмежна, тому доповнити стиль лофт в інтер’єрі можуть допомогти звичайні водопровідні труби. Як? Читайте далі — і ви дізнаєтесь, яким чином можна прикрасити житло унікальними виробами із сантехнічного інвентарю та непогано заощадити на меблях.

Вітальня в стилі лофт потребує новаторських ідей, а спальня потребує практичного ліжка? Ми допоможемо вам із пошуком натхнення. Насправді все набагато простіше, ніж це може здатися на перший погляд.

Варіації на тему меблів із труб

Перевтілити за допомогою залізних сантехнічних конструкцій можна будь-яку кімнату приміщення. У такому випадку знаряддям праці стане болгарка й ваші вправні руки.

Ванна

 pipefurniture1

У ванній кімнаті чудово розміститься споруджений власноруч, саме за вашими конструктивними вимогами, тримач для паперу, а зверху над ним — маленька поличка.

Вбиральня

pipefurniture2

Гардеробну можна обладнати різними типами полиць для одягу за допомогою водопровідних труб, а також мобільним вішаком із труб, пригвинтивши коліщатка до основи якого, ви виставлятимете улюблені костюми напоказ у вітальні. Полиця для взуття також, уявіть собі, може бути компактною й гармонійно вписатися в інтер’єр, адже тут ви самі обираєте задані розміри під висоту черевиків або кількість босоніжок.

Полиці

pipefurniture5-1

Книжкові полиці можна розмістити в будь-якому зручному місці будинку, спорудивши спіралеподібну конструкцію із труб. Прикріплюйте їх до стіни за допомогою фланців, а вигини зробіть із металевих куточків.

Стелажі

pipefurniture7

А який дивовижний виходить стелаж із труб! Там може поміститися найпотрібніший інвентар вітальні: полиці під документи, книги, вазони, телевізор, акустична система. Усе найнеобхідніше зосереджене в зручному місці.

Кухня

pipefurniture4

На кухні також дуже доречними стануть відкриті полиці, особливо якщо ви любитель різних баночок із приправами й маєте чим похвалитися з кераміки та кришталю.

Освітлення

pipelight5

Можна спорудити люстру, але слід врахувати важливий факт: матеріал труб має бути легшим, наприклад, за сталь або мідь. А замаскувати під чавун необхідно за допомогою темної фарби для металу.

Також можна зробити неповторний торшер, перевагою якого буде можливість регулювання висоти.

Дуже зручно заховати дроти в самі труби, якщо ви конструюватимете з труб світильники для ванної кімнати. Завдяки цьому на проводці не утворюватиметься конденсат.

Ліжка

pipebed

Із водопровідних труб може вийти надійне та незвичайне ліжко.

Аксесуари

Карниз із труб відмінно впишеться в інтер’єр будь-якої з кімнат.

Для дверної ручки знадобиться мінімум матеріалу та максимум бажання.

pipefurniture6

Надійною опорою для мешканців будинку стане поручень для сходів, споруджений власноруч із труб.

Купити книжкову полицю, стелаж, дверну ручку та безліч інших унікальних предметів інтер’єру можна в інтернет-магазині Piper Woods, де дизайнери з багаторічним досвідом із першого слова розуміють, яку продукцію запропонувати клієнту, щоби допомогти втілити в життя найсміливіші дизайнерські задуми.